Život v domě

Obývací pokoj
Tato část domu společně s kuchyní, je nejdůležitější ze všech. Schází se tam celá rodina, třeba při sledování oblíbených televizních pořadů, nebo při rodinných oslavách, třeba při příležitosti narozenin, našich ratolestí, nebo třeba po rodinném obědě, kdy si každý rád odpočine s kávou v ruce. Proto by měl být obývací pokoj rozlehlý s větším prostorem, ale zároveň by měl být útulný, abychom se v něm cítili dobře, nejen my, ale i naše návštěvy. Teď je velmi moderní spojit s obývacím pokojem i kuchyň, kde nám vynikne na první pohled velký prostor. A tím pádem, ten kdo vaří, není odstrčen v jiné místnosti a může se zapojit do komunikace s rodinou, či hosty.
Interiér, rozloha, obývací pokoj
Ložnice
Tato část je naše největší soukromí, tady si užíváme odpočinku a nejen jeho. Proto si musíme ložnici vybavit kvalitní postelí a ještě kvalitnější matrací, abychom byli správně odpočatí a vyspalí, na další dlouhé dny v zaměstnání. Ložnice nemusí být nijak velká a rozlehlá, stačí menší místnost, protože tam netrávíme mnoho času a chodíme tam jen spát. Samozřejmě by měla být vybavená i prostornými skříněmi, ale pokud se nám nevejdou do místnosti, dají se dát do jiné části domu. Někdo má rád i v ložnici TV, aby se jim lépe usínalo.
Dětský pokoj
Na ten, bychom se měli zaměřit, aby byl větší, neboť tam děti tráví všechen svůj volný čas, ať při hraní s hračkami a ti starší třeba při hraní PC, nebo učení do školy. I děti by měly mít kvalitní postele s kvalitními matracemi. Děti samozřejmě potřebují více odpočinku, než dospělý člověk. Určitě musí mít i prostorné skříně a spoustu úložných prostorů, nejen na oblečení, ale i na hračky. Dále by měli mít vybavený pokoj i psacím stolem, na kterém si píší úkoly, nebo si na něm třeba i jen malují, nebo si hrají, třeba s plastelínou. I tento pokoj by měl být takový, aby se v něm cítili dobře a bezpečně.
Dům, velký dům, prostor
Zahrada
Ten kdo má velkou zahradu, si na ní může vytvořit spousty věcí. Kutilové si tam mohou vyrobit, dílnu, nebo kůlnu, kde si budou skladovat, všechno své zahradní načiní, ať se jedná o sekačku na trávu, nebo křovinořez, nebo i náčiní na údržbu záhonů a ovocných stromů, či ovocných keřů. Dále tam může být spousty květin, jak závěsných, tak i v záhonu, třeba růže, které jsou krásné a příjemně voní a nejsou zase tak náročné na pěstování. Dále spousty záhonů se zeleninou, jako je mrkev, petržel, cibule a česnek, nebo ovocem, třeba jahody. Výborný jsou i ovocné stromy, jablka, meruňky, třešně apod. A v poslední řadě ovocné keře, jako je rybíz či angrešt. Ze všech těchto plodů, se můžou dělat kompoty, nebo marmelády nebo se dají uložit v mrazáku jen tak abychom si je mohli kdykoliv vyndat a použít, třeba na koláč. Na zahradu můžeme i umísti bazén, buď zapuštěný do země, nebo přenosný, to záleží na každým jedinci o který, má zájem. Samozřejmě s bazény zapuštěnými do země je asi více práce, před koncem sezony, než s přenosnými, který jen vypustíme a schováme, třeba do již zmíněné kůlny. A v neposlední řadě, se dá dát na zahradu, třeba gril nebo upravené ohniště, na kterém si každý rád opeče buřt. K tomu krásné sezení, abychom si užili grilování či opékání a tak si zpříjemnili, třeba volný večer.                              

This article was written by .