Společnost

Kancelářské potřeby, a levně? Jedině u nás!

Pracujete v kanceláři? A sháníte výrobky, které vám pomůžou ulehčit vaši práci? Tak zavítejte k nám, a vyberte si z našeho bohatého sortimentu. Jste majitelem firmy? A sháníte levné kancelářské potřeby? A už jste viděli naši nabídku, která rozhodně stojí za prohlídku? Pojďte se honem podívat, a vybrat si skvělé věci za dobrou cenu! Co takové vkusné obálky, které navíc jsou odolné proti vodě? Takže se již nemusíte bát, že než k příjemci dojdou dokumenty, které zasíláte, že snad budou znehodnocené.

obálka plastová

Nebo byste si raději vybrali takové, aby nebyli pouze jednobarevné, ale vícebarevné? A co taková růžová, pokud zasílají často dámy? Určitě by se jim takové růžové obálky v jejich kanceláři zajisté líbily! Nebo snad preferujete oranžovou barvu, která se váže hlavně k chuti k jídlu? Pokud jste firma, která zasílá dokumenty, a navíc jste součástí gastro tak proč rovnou nezasílat v této barvě! Nebo jste relaxační studio nebo wellness či sportoviště a potřebujete poslat vouchery, které jsou již zamluvené, ale stále si je nikdo nevyzvedl nebo snad budete rozesílat ve velkém propagační letáčky, aby lidé kolem vás o vás věděli? No tak proč nezkusit právě tuto uklidňující barvu? Nebo snad milujete energickou barvu? Která, že to je? No přece červená. Každý si vás hned všimne!

obálka plastová

Takové obálky právě v této barvě máme skladem. Nemusíte být nutně jen firma, která něco posílá pravidelně, ale své si u nás najde i jednotlivec, který se chce odlišit od zavedených bílých obálek, které jsou stará klasika. Nebo pakliže tyto řádky čte člověk, který shání vhodné krabice pro odeslání svého zboží, tak ty pravé najdete právě u nás. A ke krabicím neodmyslitelně také patří lepicí pásky bez kterých bychom asi moc krabic nedodělali nemyslíte si? Nabízíme toho opravdu mnoho, a proto věříme, že si i náročný zákazník u nás zajisté vyberete to co nutně potřebuje, nebo si nakoupí u nás věci i klidně do zásoby. protože taková plastová obálka 2pack.cz vydrží i nejednu přepravní společnost. Nyní už se těšíme na vaše objednávky, a v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište nám.