Společnosti

Sídlo firmy v Brně? Zkuste virtuální formu

Ne, nezlobte se na pronajímatele. Jeho postoj je veskrze rozumný. Nikdo nemá křišťálovou kouli, nemůže tušit, co bude za pár let, za rok, za měsíc nebo dokonce ani zítra. Pokud by vám umožnil umístit na adrese svého majetku sídlo vaší firmy, možná by se časem nepřestal divit, co za hloupost udělal. Co když se vám nebude obchodně dařit, co když půjdete do konkurzu, co když firmu prodáte někomu neserioznímu, co když jen tak někam zmizíte? Z jeho adresy vaše společnost nezmizí.

Recepce virtuální kanceláře

No, a co máte tedy dělat, abyste si společnost mohli založit? Tedy jakou adresu sídla společnosti udat? V bydlišti to nejde, tam jste také nájemcem. Koupit nějaké prostory? K čemu vám ale budou. Jen pro příjem pošty? Nesmysl!

Řešením je virtuální sídlo firmy v Brně. Proč virtuální? Protože tam v podstatě nemusíte ani vkročit. Nebudete platit žádnou kancelář, nebudete tam mít žádný nábytek, nemusíte si tam stěhovat šanony dokumentů. Prostě nic. A taky nebudete platit neupřímnou sekretářku, žena vás nebude odezírat z nevěry. A taky nebudete muset poklonkovat uklízečce, aby přestala vysávat, když budete telefonovat. Ale teď vážně.

Virtuální kancelář je místo, kde budete mít možnost umístit sídlo vaší firmy. Za pár korun měsíčně tam bude směřována vaše úřední i obchodní korespondence. Veškerou přijatou poštu vám tam zaregistrují, obálky otevřou a dokumenty naskenují. Naskenované soubory vám v PDF vám pošlou na vaši e-mailovou adresu. Poštu opět uloží a osobně vám ji předají při vaší návštěvě. Rádi vám také poskytnou kancelářské služby jako kopírování dokumentů, předávání vzkazů a podobně. A pokud budete mít nějakou obchodní schůzku, budete mít možnost využít komfortně zařízených zasedacích místností.

Dobrá volba

Virtuální kancelář je tedy příležitost hlavně pro samotný začátek podnikání, kdy veškeré finance potřebujete investovat do svého projektu a nemůžete si dovolit luxus utrácet za nějaké sídlo, jen abyste vyhověli zákonným podmínkám. Zvláště v době kdy stát už řadu let přechází na elektronické řízení, jsou datové schránky a e-identity.