Nákupy

Každá postava je krásná

Ženy řeší svoji postavu v každém věku. Některá si připadá tlustá, jiná zase příliš hubená, jednu trápí velké boky, jinou zase, že žádné nemá. Přitom je každá postava krásná svým jedinečným způsobem. Podstata stylu není o tom, jaké tělo nám příroda nadělila, ale jak jej umíme obléknout. Jak tedy zvýraznit dokonalosti, odklonit se od nedokonalostí, a zazářit?

modelka v šatech

Topy podle tvaru těla

Jaký si zvolíme top, je jen na nás. Měli bychom však dbát na to, aby nám skvěle padl. Pokud máme na bříšku menší pneumatiku (důkaz, že se máme dobře), může příliš obtažené tričko způsobit, že ve chvíli, kdy se posadíme, budeme všem ukazovat pneumatiky dvě. Ačkoliv spousta mužů zbožňuje na ženách měkké bříško, nám se to na nás moc líbit nemusí. V takovém případě je lepší vzít si top, který je obtažený pouze na hrudní části, a přes bříško hezky volný. Jiné ženy, většinou ty štíhlejší, zase trápí nedostatečná velikost prsou. Ačkoliv je zde možnost plastické operace, některé z nás raději volí přirozenost, na čemž není nic špatného. Jen je potřeba vyhýbat se hlubokým výstřihům, které by mohly způsobit posměšné poznámky, a okrást vás o sebevědomí.

Sexy zadeček

Vždy musíme pracovat s tím, co nám příroda nadělila. Co ale kromě dřepů můžeme udělat, aby nás zadek vypadal dobře i v legínách? Koupit tvarující legíny s push-up efektem, které náš zadek opticky vytvarují a zpevní. Nezáleží na tom, zda nosíte xs, nebo xl, vše je jen o správném výběru.

Sukně

I sukně bychom měly volit dle tvaru postavy. Pouzdrové sukně jsou vhodnější pro ženy s pravidelnými liniemi a tvary. V případě vyklenutého bříška můžete zvolit sukně s vysokým pasem, která bříško krásně schová. Pokud chcete schovat buclatá kolena, nebo neexistující kotníky, vyberte si dlouhou sukni. Chcete-li upozornit na pevná, ale pěkně tvarovaná stehna, pak si kupte minisukni.

plus size

Vždy jen kvalita

Ať už upřednostňujete jakýkoliv styl, rozhodně kupujte kvalitní oblečení. Laciné šunty prostě nevypadají dobře na každé postavě. To však neznamená, že se musíte nákupem oděvů zruinovat. Například na e-shopu Disstyle seženete spoustu kvalitních módních kousků právě pro vás, a za skvělou cenu.