Nákupy

Hezké a praktické stání pro auta


Pokud patříte mezi šťastlivce, co si svůj dům postavili od základů a nemuseli šetřit místem, máte pravděpodobně prostornou garáž pro jedno, nebo dvě auta a s pohodlným parkováním si neděláte starosti. Většina z nás ale takové štěstí nemá a má domek s malou garáží, kde se tak možná vejde jedno auto a také je velice pravděpodobné, že auto muselo ven a původní garáž slouží k naprosto jiným účelům. Potom jsme mrzutí, že auto, nebo dokonce více aut, překáží před domem. V zimě musíme vstávat o 20 minut dříve, abychom ho zbavili sněhové čepice, když padají kroupy, tak se modlíme, aby nám auto nepoškodily a ani parkování na malém vyhrazeném prostoru není zrovna hlavně pro ženy ideální.

Řešení pro takové případy je snadnější, než se může zdát a jediné, co potřebujete je dostatečný kus vlastního pozemku, kde si můžete obstarat praktické, a především krásné stání pro jeden i dva automobily. Na přístřešek pro auto nepotřebujete stavební povolení, tudíž vám odpadá starost s běháním po úřadech a doprošování se sousedů, zda si na svém vlastním pozemku můžete zřídit za své peníze funkční ochranu pro vaše auto.

dřevěné hranoly

Konstrukce stavby je zhotovená z BSH hranolů, které vás na rozdíl od klasického řeziva nebudou trápit kroucením a mají dlouho životnost. Smrkové dřevo je chráněné hloubkovou impregnací. Hranoly jsou lepené polyuretanovou pryskyřicí a určené pro venkovní stavby, takže výborně odolávají přírodním podmínkám a zaručí vaší stavbě pevnost a dlouhou životnost.

nové vruty

Stavbu a její montáž si můžete objednat jako kompletní zakázku, nebo se můžete rozhodnout pouze pro zakoupení dílů ve formě stavebnice a s podrobným návodem si přístřešek velice jednoduše zvládnete postavit sami. Potom už stačí dřevo jen natřít a můžete sklízet obdiv rodiny i přátel, jak pěkně si můžete parkovat. Se dřevem dostanete veškerý spojovací materiál, který je už v ceně.