Společnosti

LazerFun

Chcete se jet pořádně odreagovat a zapomenout na všechny povinnosti každodenního života? Tak se rozhodně stavte zahrát si laser game nabité dobrodružstvím.

LazerFun

Zahraje si i začátečník

Už při jediné návštěvě poznáte naprosté kouzlo těchto her, jenž Vás naprosto pohltí a věřím, že první návštěva v laser games Praha rozhodně nebude tou poslední, protože na strávený čas v aréně budete ještě hodně dlouho kladně vzpomínat. Můžete s sebou vzít naprosto kohokoliv, takže se nebojte vyrazit si třeba s kolegy z práce, protože si zlepšíte svou týmovou spolupráci, jenž se při zaměstnání určitě hodí. O čem to všechno vlastně celé je?

billboard-left

Oblečete si vestu, jenž má v sobě zabudované potřebné senzory, uchopíte potřebnou zbraň a rovnou se bez zbytečného zdržování můžete jít do arény. Máte na výběr ze dvou arén, přičemž každá se specializuje na něco jiného. Na výběr je z jedenácti typů her, přičemž jsou odstupňovány podle obtížnosti. Takže si zde zahrají i lidé po první návštěvě, ovšem nebudou se nudit ani profesionálové, jenž znají celou arénu do jediného kousíčku. Je zde i možnost dárkového poukazu, takže můžete mít i vyřešený dárek pro náročného oslavence.

Challenge

Tato hra je sice v kategorii pokročilý, ovšem do syta si zahrají i začátečníci, protože hra dokonale vyrovná dovednosti hráčů na stejnou úroveň. Funguje to tak, že čím lépe se Vám daří, tak například při zásahu ztratíte více bodů. Což znamená že začátečník může rychle nabrat spoustu bodů, ta tím, co pokročilí hráč jich hodně ztratí, a proto oba dva zůstanou na společné úrovni. Všichni mají neomezený počet munice a po pěti vteřinách se můžou automaticky respawnout.

DSC_0204

Team Deatch Match se štítem

Základ je úplně stejný, jakou klasického Team Deatch Matche, což znamená, že skupina je rozdělena na týmy, které se musí navzájem střílet. Tento typ hry zná jistě naprosto každý, protože se vyskytuje ve spoustě počítačových hrách. Ovšem tato verze je ještě obohacena o pár prvků, aby to bylo ještě zajímavější. Prvním prvkem je štít, a proto je mnohem těžší nepřítele zneškodnit. Velkým omezením je munice, protože té máte omezené množství, a navíc musíte přebít po vystřílení zásobníku.