Nezařazené

Jak mluvit se ženami a nestěžovat si, jak jsou náročné

Často vidíme případy, kdy naprosto slizký chlap zkouší flirtovat s nějakou čerstvou dvacítkou, která ho samozřejmě odmítne. Následně se vám chlap zhroutí z toho, že nemůže najít mužnost a že zázračný elixír na testosteron nezabírá. V tomto článku si ukážeme, jak nebýt takové ublížené poupátka. Samozřejmě, mluvit se ženami je úkol velmi těžký, ostatně jako s každým člověkem. Někdy přeskočí jiskra, někdy ne. Správný přístup by měl být takový, že ono „seznámení“ a započetí rozhovoru není tak slizké, jak váš učí nejrůznější guru na internetu. Je problém vypozorovat, když se na vás dívka či žena upřeně dívá, že by vás možná chtěla poznat? Samozřejmě, může se jednat o chybu ve vysílání.
vousáč u pc

Pokud to nevyjde, tak se omluvte a berte to s nadhledem

Dejme tomu, že si myslíte, že se na vás některá žena dívá a jakože vás vyzývá na skleničku. Přijdete, dáte si něco na baru a zeptáte se, co pije nebo jednoduše pozdravíte. Pokud se na vás daná žena podívá s obočím nahoru nebo se zakouká do mobilu nebo se otočí pryč, asi to nevyšlo – přesně v tento moment se nezačneme dožadovat pozornosti. Buďto odkráčíme nebo prostě se jen omluvíme, že jste si mysleli to a to a jdete dál s úsměvem. Nedělejte žádné slizké pohyby, doteky ani se nesnažte s ženou dále komunikovat. Pokud jste moc velké poupátka na to, abyste šli takhle sami na místa, kde se lidé běžně seznamují, tak vezměte kamaráda.
žena opřená o muže

Tohle seznamování je ale dost na prd

Nemusíte chodit do klubu, abyste se seznámili. Příležitostí, jak se seznámit je spoustu. V knihovně, při studiu, při práci, když stojíte ve frontě na kafe, v parku. Hlavně z vás nesmí vyzařovat to, co všichni ti lektoři za 30 tisíc chtějí, abyste vyzařovali – že hledáte úlovek, že jste bad boyové, že jste samci. To nikoho moc nezajímá. A akorát vypadáte jak někdo, kdo dlouho nezasunul ani kabel do zásuvky.