Společnosti

Nechejte si vytvořit rezervační systém na míru

Vlastníte posilovnu, tělocvičnu nebo pořádáte skupinové fitness lekce? Možná řešíte otázku, jakým způsobem omezit kapacitu. Každá posilovna či místnost není nafukovací a při přeplněné kapacitě by si mohli cvičící překážet, což by je mohlo odradit od další návštěvy. Například pro cvičení na trampolínách nebo na gymnastických míčích budete potřebovat více místa, takže maximální kapacita lidí bude určitě menší, než je třeba při cvičení jógy či pilates. Skvělou možností pro vás bude nechat si vytvořit skvělý rezervační systém na míru.

pomůcky na cvičení

Rezervační systém je vlastně takový kalendář, kde najdete zapsané s přesným časem všechny lekce, které fitness studio pořádá. Najdete zde například i jméno instruktora, obtížnost, cenu tréninku, potřebné vybavení a krátký popis jednotlivých lekcí. Každý uživatel se po přihlášení do svého účtu může rezervovat na jednotlivé lekce a také se z nich může snadno odhlásit. Vy tak budete mít přehled o tom, zda se vám vyplatí lekci pořádat. Rezervačním systémem vyřešíte i placení jednotlivých lekcí. Veškeré platby probíhají on-line, takže vám odpadne vybírat od každého hotové peníze za absolvování každé lekce.

tělocvična

Rezervační systém má i mnoho vychytávek, které se vám určitě budou hodit. Můžete vytvářet permanentky a vouchery, kontrolovat kreditní systém klientů, vytvářet online účtenky, přidávat videa nebo živá vysílání apod. Po grafické stránce je rezervační systém jednoduchý a velice přehledný pro každého uživatele. Fitness rezervace.cz vám takový rezervační systém vytvoří. Na jejich stránkách naleznete všechny možnosti, které jejich rezervační systém nabízí, a také si můžete vyzkoušet demo verze. Pokud vás zajímá cena, rezervační systém vyjde na 500 Kč za měsíc s tím, že firma se po celou dobu bude o váš rezervační systém starat a veškerá instalace variant a pomoc se zprovozněním je zdarma.