Nákupy

Moje blogy


Psali jste si někdy nějaký blog Luxbryle? Myslím si, že opravdu před několika lety nebyl člověk, který bys vůbec nepsal žádný blok. A dokonce ani já jsem se tomu nevyhnula. Já jsem si psala svůj blok, a ne jenom jeden, ale psala jsem zrovna tři blogy. A samozřejmě, že nejvíc mě bavila zvířata. Takže jsem samozřejmě psala blog o zvířatech a moc mě bavili psi, takže můj blog byl celý o psech. Moc ráda jsem si sem dávala obrázky anebo vlastní fotografie. V té době ještě nebyly vůbec žádné chytré https://www.smartomat.cz/chytre-hodinky/ telefony a taky žádné kvalitní počítače anebo nějaké notebooky. V té době jsem ani nevěděla, že nějaký notebook existuje.

O čem píšete na blogu?

Měli jsme doma pouze jeden starý počítač, který byl velmi zpomalený, takže jsem s radostí na svůj blog chodila taky do místní knihovny, kde byly lepší počítače. My jsme měli takový ten počítač, co vypadá jako velká krabice. Takže žádná kvalita. A na tom ani nešlo skoro nic dělat, takže jsem byla velmi ráda, že mám knihovnu ihned kousek od domu.

Taky mám blog.

Nicméně můžete psát opravdu cokoliv. Sice v dnešní době už blok není tak populární, jako kdysi, ale stále se ještě najdou nějací blogeři. Dneska se jim říká influenceři. Nicméně ale já si myslím, že je to opravdu na stejném principu. Protože psát takové recenze anebo psát blog je docela asi hodně podobné. Tohle už ale opravdu nechám na vás, co si o tom myslíte vy. Já tady píšu pouze svůj názor, co si myslím o blogu a u různých recenzích na internetu. Taky si někdy říkám, jestli se tomu všemu dá vůbec věřit anebo jestli je to pouhá hra. Protože někdy mi všechny recenze a fotografie na blogu přijdou docela zajímavé, a ne zrovna moc pravdivé. Nevím, co si o tom zrovna přesně myslet, ale že by to měli zaplacené? Ano, jsou totiž i takoví blogeři, kteří píšou pozitivní recenze za peníze. Tohle pak už ale není vůbec spravedlivé.