Společnost

Vlastní bazén je oázou zahrady

Kdo by si nepřál zahradu s velkým bazénem na osvěžení, který navíc rozzáří celý prostor a změní vzhled původní zahrady. Nabídek je celá řada, od úplně základních nafukovacích až po bazény do země na klíč. Právě ty do země vám můžeme nabídnout my! Jsme schopni doručit i celé sety, splnit speciální požadavky zákazníků – do nabídky jsme zařadili například luxusní přelivové bazény, ale k dispozici jsou i klasické obdélníky, zaoblené rohy nebo úplně kulaté či oválné typy. Bude záležet jen na vašem přání a na tom, co přesně se do vaší zahrad hodí – některý prostor skvěle doladí nasvícený ovál, jinde se hodí spíše obdélník, ale určitě si vytvoříte svou oázu klidu, kde budete moci relaxovat.

skvělé koupání

Může se stát, že máte specifickou představu, nebo atypický prostor, kde by se měl bazén nacházet. Právě pro takové chvíle máme připravené řešení na klíč. Jsme schopni totiž vyrobit i takový výlisek, který bude mít jiné rozměry, než které standardně nabízíme. K samotnému výlisku je potom dobré vybrat různé příslušenství – od žebříku (pokud si rovnou nezvolíte schody), přes filtrační systém, osvětlení, případně i ohřev vody – ten je naprosto perfektní pro případy, kdy se chcete koupat i v chladnějším počasí, například na podzim.

zábava na zahradě

Dokážeme pro vás připravit také zastřešení dle vašeho přání, a to se postará nejen o minimalizaci spadaných nečistot do vody, ale také nabídne možnost koupání za deště či v chladnějších dnech. Osvětlení je efektivní především v noci či při večerním koupání, protože je umístěno pod hladinou vody, a tedy příjemně prostupuje vodou. V dnešní době není vůbec výjimkou, že si lidé nechávají instalovat také zařízení na protiproud, a nebo se koupou ve slané vodě. To vše lze zařídit, abyste se cítili skutečně příjemně a na maximum si užili své koupání, ať už sami nebo s dětmi či vnoučaty.