Nezařazené

Buďte krásná i bez podprsenky


Historie dámského prádla je daleko zajímavější a složitější než je tomu u prádla pánského. Ženy nosívaly různé košilky a korzety, ze kterých se později vyvinuly podprsenky. Ženy je zpočátku nosily s nadšením, protože konečně se nemusely stydět za svá prsa. I dnes je běžné že ženy mají jedno ňadro menší než to druhé, je to běžná věc, za kterou opravu není potřeba se stydět. Jenže u některých žen je tento rozdíl větší a patrnější, a proto ženy raději nosí podprsenku, která rozdíl dokáže dobře zamaskovat. Naprostá většina žen si nedokáže představit, že by chodily bez podprsenky. Je to pro ně součást jejich šatníku, bez které se víceméně neobejdou.

sexy žena

Některé ženy nosí jen obyčejné oblečení, ale některé by si rády oblékly i něco jiného. V obchodech se můžeme často setkat například s korzety, průhlednými živůtky nebo s krátkými topy, ale část žen si nic z toho raději nikdy neoblékne. Pod některé druhy oblečení se totiž nedá nosit podprsenka. Pokud se nechcete ve společnosti ztrapnit, rozhodně si neberte na sebe oblečení, ze kterého je vidět právě tento kus spodního prádla. Existují dokonce silikonová průhledná ramínka, ale i ta jdou vidět. Jestli se chystáte třeba na ples a máte úžasné korzetové šaty, vyčuhující podprsenka by je zcela zazdila.

barevné podprsenky

Co si vzít?
Pokud se nesvážíte jít prostě bez podprsenky ani jeden jediný večer, prostě si pořiďte náhradu. Neviditelná samodržící podprsenka může být skvělou volbou, protože je vyrobená ze silikonu, který skvěle drží na těle. Podprsenka drží na prsou pomocí košíčků, takže nemá zapínání ani ramínka. Hodí se tedy pod všechny druhy oděvů, kam se běžná podprsenka nosit nedá. Pokud se budete vdávat, určitě by neměla chybět pod vašimi svatebními šaty.

Podívejte se k nám a vybavte se náhradami běžných podprsenek. Díky nim už se nebudete stydět za to že jste žena.