Žena

Nejlepší vůně pro ženy

Chloé Chloé
Tato vůně se skládá z liči, frézie, pivoňky, magnólie, růže, konvalinky, ambry a virginského jalovce. Dohromady tvoří pudrovou květinovou vůni, která dlouho drží a je vhodná jak na každodenní nošení, tak na speciální příležitosti. Víko je ozdobeno mašlí a celá voňavka je provedena v růžovém stylu. Částka se pohybuje v rozmezí 1 500 – 2 600 Kč,- dle množství.
vůně, parfém
Guess Seductive
Zde ucítíte bergamot, kadidlo, kašmírové dřevo a vanilku. Je to květinová vůně, která vás jistě okouzlí. Příjemná je ale také cena, která se pohybuje okolo 450,- Kč.
Calvin Klein Eternity
Calvin Klein dnes frčí hlavně u mladých a je považován za jednu z nejkvalitnějších značek parfumérie. Květinová vůně s ovocem, dobrou výdrží a cenou okolo 900,- Kč.
Versace Bright Crystal
Jemná, ale smyslná ovocně-květinová vůně s lehkým nádechem pižma se hodí především na léto, ale můžete ji nosit po celý rok. Má elegantní flakónek a její cena je zhruba 1 200,- Kč.
žena, květiny
Lancôme La Vie Est Belle
Tváří této ovocné vůně se stala Julia Roberts. Flakón je vymyšlen tak, aby znázorňoval úsměv, který by se po použití parfému měl objevit na vašich rtech. Představuje svobodnou mysl a cílevědomost bez ohlížení se na to, co říkají druzí. Jednoduše je vhodný pro atraktivní ženy, které se nebojí projevit svůj názor. Tento parfém je přepracovaná původní verze z roku 1949, a stal se nejprodávanější vůní značky Lancôme. Stojí cca 2 000,- Kč.
Armani Sì
Tato velice charizmatická sladká vůně vás nadchne černým rybízem, frézií a růží v základu s vanilkou. Pyšní se dlouhotrvajícím efektem a kvalitou. Hodí se na každodenní nošení, ale také na večer. Pořizovací cena je 2 000,- Kč, pokud si ale potrpíte na lepší parfém, neváhejte.
Yves Saint Laurent Black Opium
Tento parfém je vhodný pro večerní nošení z důvodu své energické orientální vůně s hruškovými tóny, kávou a vanilkou. Je vyrobena pro sebevědomé a svobodné ženy, které se ničeho nebojí, což sám o sobě dokazuje vzhled flakonu. Hodnota vůně se pohybuje v mezi 1 700 – 3000,- Kč.