Žena

Krása a věk

Když sledujeme televizi nebo listujeme časopisy, valí se na nás spousta mladých, krásných lidí. Všechno umí, jsou úspěšní po všech stránkách, výkonní a bohatí. Starší muže je tam ještě vidět často jako „štramáka“ po boku mladé krasavice. Starší ženu pouze jako pyšnou chápající matku či babičku „od té mladé“ nebo paní předvádějící, jak účinné jsou různé kloubní preparáty nebo lepidla na zubní protézy.
zrzky u plotu 
Staré mladé
Nelze se pak divit, že mladé dívky jsou dnes více než v dobách minulých v domnění, že život ženy končí po třicítce. Jejich módní tempo je pak jaksi „zrychlené“.Je jim vlastně společností vnucováno, že mají vše získat co nejrychleji, dokud je čas. Není ho dost na nějakou dlouhou „přípravu“.Ve dvanácti vypadají a chovají se jako šestnáctileté, v šestnácti jako pětadvacetileté. A tak dále. Kouzlo mládí se vytratí nějak moc rychle. Často se pak může stát, že ve třiceti jsou již jakoby „odkvetlé“, „uštvány tempem doby“ To je pak velká škoda.
 bruneta s kočkou
Mladé staré
Některé dámy to zase mají jaksi „obráceně“. Chtějí dohnat, co v mládí nestihly. Nebo jsou přesvědčeny o tom, že nestihly. Někdy je jejich způsob oblékání i způsob chování k smíchu, někdy spíš k pláči. Chtějí stále „maskovat“ svůj skutečný věk. Někdy vytouženého výsledku není dosaženo ani za pomoci výdobytků moderní doby. Nepomohou kosmetické přípravky ani plastičtí chirurgové. Dokonce ani mladý přítel to vždy nemusí zachránit. Bohužel je mnoho žen, často i velice pohledných, které si o sobě stále myslí, že jsou ošklivé, tlusté, že je nikdo nemůže mít rád atd.. Někdy to dokonce neváhají neustále opakovat svému okolí. To bývá hodně otravné. Od partnera nebo kamarádek pak čekají, že jim to budou stále vyvracet a ujišťovat je o opaku. Někoho to baví, někoho ne.
 
Krásné v každém věku
To je ono! Ať mladší či starší žena, měla by být hlavně  spokojená sama se sebou, zdravě sebevědomá. Starat se především o to, aby byla zdravá, dělat, co ji baví. To je to pak s tou prací na kráse jednodušší. Taková žena pozná, kdy se jak obléknout a kolik je vhodné a nutné použít líčidel. Když se dobře cítíme, sluší nám zkrátka v každém věku (skoro) vše milé dámy!