Nákupy

Založení společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti

Při pohledu na tato slova vás jímá hrůza? Děsíte se tohoto kroku, protože nevíte, kde začít a co všechno je k tomu potřeba? Připadá vám to šílené a složité? Nemáte čas na takovéto vyřizování a jímají vás obavy, že byste zbytečně po úřadech a nějakým vyřizováním strávili moc času, který byste mohli daleko efektivněji využít jiným způsobem?

domluva

Od toho je zde naše společnost, která vám zajistí založení s.r.o. online bez složitostí a bez zbytečných problémů nebo náročného papírování.

Využijte moderní doby a nechte se okouzlit systémem virtuální reality

V dnešní době se dá všechno vyřídit online pomocí internetu. Dle vašich individuálních potřeb vám firmu připravíme a vytvoříme jako šitou na míru. Nebudete se muset starat o žádné náležitosti. Celé vyřízení trvá do 5 pracovních dní. Do této doby bývá již vaše nová firma zapsána v obchodním a živnostenském rejstříku. Nejprve je však nezbytné podepsat dokumentaci.

marketing

  1. S.r.o. je zkratka pro kapitálovou společnost, jejíž majetek je oddělen od osobního vlastnictví. To v praxi znamená, že jakmile podnikáte pod záštitou této firmy, pak je váš obchodní, čili podnikatelský účet oddělen od toho soukromého a netýká se to jenom peněz, ale kompletního majetku. Majetek firmy je oddělen od toho, který máte v osobním vlastnictví. Jedna z velkých výhod. Proto si také spousta podnikatelů zařizuje tuto formu podnikání co nejdříve. V případě, že se dostanete do potíží, váš osobní majetek na to nemá vůbec žádný vliv. Nemůžete o něj přijít.
  2. Další z výhod je ta, že právě firmy mohou často do výběrových řízení, kam ostatní jednotlivci nemohou. Díky tomu se můžete dostat i do velice zajímavých výběrových řízení a získat zakázky, na které byste jinak neměli nárok.
  3. Minimální základní kapitál je pouhá jedna koruna! Nemusíte investovat tisíce či miliony a můžete si takto jednoduše zařídit firmu. Stačí k tomu jedna jediná koruna jako základní kapitál. Nemusíte disponovat větším kapitálem, bohatě postačí takto nízký, abyste si mohli zařídit firmu.