Společnost

Dřevěné pergoly ke každému domovu

Dřevěné pergoly jsou stále jedním z nejžádanějšího typu stínění u domu. Máte-li zahradu, kousek volného prostoru před nebo za domem, pak jej stačí využít a umístit zde krásnou a přírodní stínící techniku, která bude nadčasová, vzdušná ale zároveň bude na sto procent plnit svou úlohu a to po mnoho dalších let.

dřevěná pergola

  • Velice často se využívá tohoto systému, také v případě napojení na dům. Pomocí dřeva totiž vytvoříte překrásné terasy, které jsou spojené s domem. Díky tomu jsou jakousi jeho součástí a skvěle tak doplňují design obydlí.
  • Zejména si jich ceníme pro jejich poskytování příjemného přítmí a to i v případě, že nad námi svítí sluníčko třeba zrovna v době oběda. Příjemný stínek můžete mít po celý den. Čtení, lenošení a odpočívání na zastřešené terase se stane velice příjemnou prioritou, kterou si budete chtít užívat každý den. Mějte pohodlí kdykoliv k dispozici a to stále u domu.

Využíváme je k práci i odpočinku

Pobyt na čerstvém vzduchu udělá každému dobře. Navíc v létě sluníčko krásně svítí a my si můžeme dopřávat čerstvý vzduch z přírody. Stačí si zde pořídit nějaké menší nebo rovnou větší posezení a už můžete lenošit a relaxovat, nebo také pracovat. Záleží na vašich potřebách.

pergola dřevěná

Střechu může tvořit nepohyblivá neboli pevná střecha, nebo může jít o moderní stahovací systém. Celý objekt také může být jakkoliv velký. Inovativní technologie nepodléhají tak rychle zkáze, takže pokud se rozhodnete pro pohyblivé zastřešení, pak si můžete být jistí, že materiály jsou velice kvalitní a dokážou odolat i mírnému dešti. Stahovací stínící prvky se skvěle přizpůsobují každému objektu. Ovšem i zvolení pevné střechy má něco do sebe. Díky tomu alespoň máte jistotu, že venku můžete sedět klidně i v dešti. Oproti stahovacím prvkům se však tímto způsobem ochudíme o část denního světla, které alespoň částečně proniká a dodává nám opticky pocit většího prostoru a příjemného vzhledu.