Nákupy

Chlorové tablety – rychlá a snadná desinfekce bazénové vody

Hledáte spolehlivý, ale přitom také maximálně snadný způsob, jak zajistit tu nejlepší kvalitu vody ve vašem bazénu?
K opravdu spolehlivým a léty prověřeným desinfekčním přípravků se řadí ty na bázi aktivního chlóru. A pokud hledáte takový přípravek, se kterým nebudete muset složitě manipulovat, nebudete ho muset odměřovat ani ředit, a tak podobně, tak si jednoznačně zvolte chlorové tablety. Ty vás v žádném případě nezklamou.
Právě chlorové tablety patří k velice moderním přípravkům pro ošetření bazénové vody. Jsou vhodné jak pro bazény velkých a středních rozměrů, tak i pro ty nejmenší dětské bazénky, fontány a brouzdaliště. A co je na nich úplně nejlepší, je to, že k tomu, aby fungovaly tak, jak mají, nemusíte udělat nic víc, než vhodit potřebný počet tablet do vody.

tableety

Tyto tablety jsou pomalu rozpustné, takže se do vody bude chlór pomalu uvolňovat a přitom zajistí dokonalou desinfekci bazénové vody. V přítomnosti chlóru nemají mikroorganismy ani tu nejmenší šanci, ať už se jedná o sinice, řasy či bakterie, které se v nijak nechráněné vodě dokáží velice rychle namnožit. V případě, že byste na ošetření vody v nádrži zapomněli, může se již za několik dní doslova zelenat.

Pokud jde o bazény, tak je jisté, že se bez potřebné desinfekce v podobě bazénové chemie neobejdete. A to platí i u těch nejmenších dětských bazénků, kde může být jedinou rozumnou alternativou napouštění čisté vody den co den. Nicméně vzhledem k aktuálním cenám vody, které v budoucnosti ještě porostou, se vám nákup desinfekce v podobě tablet jednoznačně vyplatí.

textura

Můžete vybírat jak z různých velikostí samotných tablet, tak mezi různě velkými baleními. A jistě se vám může hodit, když budete vědět i o tom, že existují dokonce i takové chlorové tablety, které zastanou hned několik důležitých funkcí najednou, takže je můžete využít třeba i k úpravě pH vody či k vyvločkování nečistot.