Nákupy

Nožová pravítka

Máte kovovýrobu a nemáte rýsovače? Měli byste si ho pořídit a vybavit ho kvalitními kovovými nožovými pravítky a úhelníky. V kovovýrobě má nenahraditelné místo rýsovač. Je to zkušený, zručný člověk, který orýsovává plechy, drážky, svařence nebo odlitky pro další opracování, zjednodušeně řečeno, maluje značky, např. středy děr, aby usnadnil a urychlil práci dalšímu v pořadí. Rýsovač nepotřebuje žádné složité pomůcky, vystačí si s kvalitními kovovými pravítky a úhelníky a rýsovadlem, což je šroubovák s tvrdokovovým hrotem, kterým vyrývá značky. Dokáže proměřit a prorýsovat umístění drážek či děr. Prorýsuje odlitky s plochami k obrobení. Narýsuje střižné hrany. Ale musí k tomu mít kovová pravítka a úhelníky.

měření

Snižuje chyby při opracování a tím zmetkovitosti výroby. Základem pro rýsovače je nožové pravítko. Vyrábí se v různých velikostech. Je z kalené nerezové oceli a je pochromované. Výrobní přesnost musí odpovídat normě a mělo by být jako každé měřidlo pravidelně atestováno. Kovové pravítko může sloužit i jako hrana k ořezávání do kanceláře nebo pro hobby. Nelze nic vyrobit bez správných měřících nástrojů. Můžete být sebešikovnější obráběč, ale co naplat, máte-li špatné měřící pomůcky.

pravítko výkres

Kalená nerezová ocel a pochromování zaručuje dlouhou životnost vašich měřících pomůcek. Plochým úhelníkem narýsujete přesný pravý úhel, bez složitého měření úhloměrem. Vyrábí se taktéž v různých velikostech. Usnadněte svým pracovníkům práci a pořiďte jim kvalitní kovová pravítka a úhloměry, aby měli kvalitní pomůcky pro přípravu výroby. Využívejte své pracovníky podle jejich kvalifikace, rýsovač s kovovými pravítky připravuje výrobu, obráběč dle orýsovaného obrobku navrtá, nařeže či střihač nastříhá plech. Zvýšíte produktivitu procesu výroby a všechny prostředky vynaložené do nástrojů a přípravků se vám rychle a mnohonásobně vrátí. Předcházejte vzniku zmetků kvalitní přípravou výroby.