Nákupy

Nejpříjemnější relaxace

Pro bezchybnou relaxaci je potřeba, abyste měli vlastní prostor, kam se příjemně uložíte. Pro někoho je tímto místem postel, pro jiného je to pohovka v obývacím pokoji. Pokud ale takové místo nemáte a hledáte, jaké zařízení by Vám nabídlo pohodlí a zároveň by se Vám hodilo do interiéru bytu či pokoje, jsou velmi dobrou volbou sedací pytle https://www.beanbag.cz/. Jedná se o výrobek, který je často vyhledáván právě pro komfort, jenž můžou dopřát. Jsou vyrobeny ze dvou až tří obalů, uvnitř kterých je náplň. Tu tvoří polystyrenové kuličky, které se přesně natvarují do podoby Vašeho těla, takže nabízí dokonalou oporu. Zároveň se do nich zanoříte natolik, že Vás obklopí pocit bezpečí a klidu a budete tak moci v klidu odpočívat.

interiér obývacího pokoje

Na stránkách jsou dostupné v mnoha barevných provedeních a tvarech. Každý tvar Vám nabízí nepřeberné množství poloh, jak se do pytle můžete posadit. Jejich svrchní materiál je vyroben tak, aby byl co nejodolnější. Platí to po stránce mechanické, pytle se jednoduše neroztrhnou ani neproděraví, ale i co se týče čištění a úklidu. Povrch je vytvořen tak, že při případném znečištění jej stačí otřít houbičkou navlhčenou v normální nebo mýdlo vodě. Také proto jsou sedací pytle vhodné do domácností s větším počtem malých členů. Děti si užijí se sedacími vaky plno zábavy a vy se při tom nemusíte strachovat o nové vybavení.

pohodlí

Klasické vaky měří v průměru 189 x 140 cm, nezabírají tak mnoho místa a jsou praktické i v případě, že jej potřebujete přenést pryč z místnosti. Pokud Vás již omrzí stále totéž vzezření pytle, je možné sehnat i nové povlaky a starý pytel jednoduše převléknout. Během času můžete pozorovat také snížení množství náplně, což je dáno zmenšením objemu polystyrenových kuliček, ale i to jednoduše vyřešíte. Na stránkách jsou k dostání náhradní náplně a objem vaku znovu doplníte do požadované velikosti.