Zábava

Velkolepé koncerty Marka Ztraceného

Vyprodat O2 Arénu se mnoha českým umělcům nepovede a už vůbec ne dva dny za sebou. Marek Ztracený s vyprodání problémy neměl. Fanoušci se těšili na velkolepou show a hlavně se těšili, co pro ně je připraveno za překvapení.
Koncerty se konaly 22 a 23. února a oba byly jedinečné a nezapomenutelné. Fanoušci se oba dny těšili na oblíbené hity a překvapení, na která Marek lákal.
Předskokanem hlavního hrdiny večera byl František Nedvěd a jeho kapela. I když kapela mohla vypadat „použitě“ fanoušky nabudili hity jako Růže z papíru nebo Valčíček. Hosté se tedy dostali do tempa ještě před samotným hlavním koncertem.
zasnoubení v O2 Aréně
V sobotu na prvním koncertě si hosté užili jako prvního hosta Martu Jandovou, se kterou společně odzpívali dvě písničky. Druhým asi nejvíce dojemným hostem byl pan Karel Gott, který byl součástí koncertu virtuálně. Virtuálně si společně zazpívali Ta pravá a celá píseň byla hodně emotivní. Jako poslední host se skoro na konci večera objevila Hana Zagorová. S Haničkou zazpívali společně píseň Můj čas ze seriálu Sanitka. O2 Aréna v tu chvíli skoro spadla pod náporem nadšených diváků.
senzace na koncertu

Nedělní překvapení

Hlavním překvapením nedělního koncertu nebyla virtuální skladba s Karlem Gottem nebo závěr koncertu s Hanou Zagorovou, ale jiná velmi osobní věc. Marek Ztracený v průběhu koncertu požádal svoji dlouholetou partnerku a matku jejich syna o ruku. Doslova žádost proběhla takto: „Jsi ta nejlepší ženská mého života, matka mého dítěte a chci se tě zeptat, zda to se mnou chceš táhnout do konce života?“ a poklekl na koleno.
Některé fanoušky hlavně z ženského osazenstva mohla žádost zklamat, ale zde je rodina a štěstí na prvním místě. Žádost je to hodně odvážná, ale je vidět, že se o takovou událost chtěl Marek podělit i se svými fanoušky. Přejeme tedy hodně štěstí a hladké plánování Vašeho velkého dne.