Nákupy

Betonové ploty mají mnoho výhod

Plot slouží pro zabezpečení celého objektu a každá nemovitost by měla mít plot kolem svého pozemku. Díky plotu budete mít pocit bezpečí a také se Vám nedostanou zloději, kteří neustále vyhlíží, co ukrást. Díky plotu také budete vědět, kde končí Vás pozemek a kde začíná pozemek souseda. V dnešní době jsou nejčastější ploty pletivové, dřevěné a hlavně ploty betonové.

betonový plot

Betonový plot a cena, jsou přímo úměrné kvalitě a také výdrži plotu. Díky betonovému plotu budete mít naprosté soukromí a to díky tomu, že může dosahovat až výšky 3 metry. Navíc budete mít protihlukovou a povětrnostní bariéru, kterou oceníte převážně, když bude na zahradě foukat. NA stavbu plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete s tímto plotem oplotit jakýkoliv pozemek. Plot má snadnou a rychlou montáž a můžete si vybrat z velkého výběru dekorů a také výplní. Ty mohou být dřevěné, plastové a také kovové. Plot také vydrží celé desítky let a to bez velkého ošetřování.

betonový plot

Plot pletivový je předchůdce plotu betonového a také patří k hojně stavěným plotům. Velkou výhodou je, že se dá plot opatřit dvojitým ostnatým drátem, který odradí zloděje a zabezpečí Váš pozemek. Plot vydrží bez údržby celé roky a jeho součástí je vchodová branka. Nevýhodou plotu je, že nemá povětrnostní bariéru. Ovšem jeho cena je poměrně příznivá a také je plot kvalitní. Jde zde o ideální poměr ceny a kvality.

Plot dřevěný už se u nás moc nestaví, ale i tak mu někdo dává přednost. Náklady na výstavbu nejsou nijak moc drahé a ploty se hodí k chatám a chalupám. Velkou nevýhodou je však neustálá starost o plot. Musí se během let ošetřovat, aby vydržel dlouhé roky. Pokud ošetřování zanedbáte, tak se Vám plot do pár roků rozloží.

Pokud tedy přemýšlíte nad plotem, tak zvolte určitě doživotní volbu betonového plotu. Plot je velice kvalitní a budete ho mít celé generace.