Zábava

Veselost a my

Co vás v životě nejvíce baví? Protože je opravdu mnoho způsobů, jak se člověk může zabavit, aby si odpočinul. Protože všichni víme, že když dělá člověk něco, toho opravdu hodně baví, tak se taky potom se ti víc a šťastný a taky více potřebný. Jednou jsem slyšela, že opravdu je potvrzeno, že když člověk dělá něco, co ho baví, tak to má taky velice pozitivní vliv na jeho duševní zdraví. Protože potom takový člověk trpí méně stresem a dalšími takovými negativními pocity, jako je například smutek. Myslím se, že pokud by všichni lidé chtěli dělat denně alespoň hodinu to, co je opravdu hodně baví a naplňuje, tak by potom byl svět opravdu více šťastnější a lidé by byly více spokojení.

Chci být stále veselá.

Taky si myslím, že každý člověk by si měl třeba odpočinout od práce, kterou dělá opravdu každý den. Protože neznám opravdu nic horšího, než když člověk musí dělat něco, co ho nebaví anebo když ho to třeba baví, ale dělá to už tak často, že už je to stereotyp. Abych pravdu řekla, tak já osobně nemám ráda stereotyp a vždycky musím chvilku dělat něco jiného, abych si odpočinula.

Děti se baví stále.

Jednou jsem byla uklízečka v bance a musím říct, že jsem po čtyřech letech musela přestat, protože to bylo takové stereotypní. Uklízela jsem tam pět místnosti postupně a vždycky jsem dělala to samé. Zamést, umýt podlahu, utřít prach, a takhle všechno dokola. Vůbec mě to nebavilo, takže jsem potom šla dělat uklízečku do školky, kde už přeci ten stereotyp nebyl a bylo to něco jiného, více mě to naplňovalo a když tam byly ještě děti, tak potom taky bylo o zábavu postaráno. děti vás taky jistě zabaví, to pak máte zábavu určitě zajištěnou. Docela mě to bavilo, takže jsem svou práci taky brala jako zábavu. Myslím si, že kdybyste taky dělali jenom něco, co vás baví, tak uvidíte, že se budete cítit lépe. Já mám tohle potvrzeno a sama vím své.