Www

Podnikněte kroky k lepším podmínkám úvěru

Provozujete obchodní společnost už několik let, proto by vás nenapadlo, že v případě, kdy potřebujete půjčit na novou investiční příležitost vyšší částku peněz, budete mít v bance problém. Ačkoliv máte u banky vedený účet, na kterém vykazujete vysoké zůstatky, byla vaše žádost o úvěr zamítnuta. A to z důvodu nízkých zisků, které uvádíte na posledních daňových přiznáních.

Zkuste to s námi
Nebankovní poskytovatel spotřebitelských a hypotečních úvěrů vám umí nabídnout velmi výhodné podmínky splácení. Úroková sazba je srovnatelná s tou, kterou vám nabízí některé banky, avšak můžete získat mnohem více. Především flexibilní podmínky splácení.

dluhová past

Výhody nebankovních úvěrů
Úvěr https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/ má celou řadu výhod. Příznivá úroková sazba zůstává nezměněna po celou dobu splácení. Nemusíte tedy přemýšlet, jak dlouhé fixační období si zvolíte. Riziko, že se změní na trhu podmínky poskytování úvěrů a že se úrokové sazby budou zvyšovat, nese poskytovatel úvěru. Pokud vezmete v úvahu skutečnost, že míra inflace se u nás pohybuje okolo dvou procent ročně, jsou úroky z úvěru opravdu minimální.

Flexibilní splácení umožňuje zasílat mimořádné splátky a vždy platit úrok jen z té částky, kterou aktuálně čerpáte. Můžete tak mít k dispozici vždy dostatek likvidních finančních prostředků, které budou sloužit pro financování nejrůznějších obchodních příležitostí. Jeden úvěr můžete vyčerpat i několikrát a vždy pomocí něj získat zajímavou finanční transakci s velkým ziskem. Nebude žádný problém ani ve chvíli, kdy se rozhodnete úvěr splatit v plné výši nebo jej refinancovat u jiného nebankovního nebo i bankovního subjektu.

připojení k zařízení

Jak rychle získám půjčku
Při expresním vyřízení úvěru můžete získat půjčku dokonce do druhého dne. Celý schvalovací proces probíhá v řádu dnů, nikoliv týdnů. Vše vyřídíte pohodlně z vaší kanceláře nebo vašeho domova, bez nutnosti osobních schůzek.