Finance

Perfektní řešení pro vaši situaci

bankovka, mince, stříška

Podnikáte a chtěli byste v rámci své práce koupit dům? Ve spodní části byste provozovali svou práci, své podnikání a nahoře byste si s rodinou vytvořili skvělé zázemí? Bylo by to takové dva v jednom, vlastně značka ideál, ale nevíte, jestli to tak půjde? Nemáte totiž tolik financí, abyste si mohli bez problémů vybrat takové prostory, které by vám vyhovovaly? Rádi bychom nabídli pomocnou ruku, protože jsou tu velice zajímavé možnosti. Co kdybyste zkusili využít hypotéky bez registru? Jedná se o možnost, jak si snadno a rychle pomoci. Je pravdou, že takový produkt nelze využít jako klasickou hypotéku, můžete ho mít jen pro podnikatelský záměr, ale pokud využijete tuto možnost, můžete získat mnohem lepší úrok, než kdekoli jinde.

Název napovídá, že se nikdo do registrů nedívá. Není to tak zcela pravda, je to zkrátka jen název, ale nemějte obavy. Pokud už nějaké pohledávky máte a potřebujete pomoci, rozhodně pro nás není definitivní nějaký záznam v registru. Nahlédneme tam, ale mnoho věcí lze tolerovat a s mnoha lze pomoci. Záleží především na tom, jestli jste schopni své závazky plnit a pravidelně splácet, pokud ano, můžete od nás získat velice výhodnou nabídku.

žlutý papírek, nákres domku

Naše peníze vám pomohou k lepšímu životu

Jsme si jisti, že když si půjčíte právě od nás, nebudete litovat. Chtěli bychom nabídnout velice kvalitní pomoc, která zachránila už mnoho podnikatelů. Někdy lze naše peníze využít na koupi výrobních prostor, někdy se hodí na vyplacení jiného a třeba i nevýhodného úvěru. Všechno záleží na domluvě a na možnostech, o všem je možno mluvit. Neváhejte a sjednejte si s námi schůzku, určitě budete spokojeni a najdeme společně takové řešení, které bude vyhovovat všem stranám.

balíčky peněz, dolary