Nákupy

KARI TRAA mikina mikina splní vaše nejtajnější přání

KARI TRAA mikina v ženské růžové splní vaše nejtajnější přání, která se týkají opečovávání vašeho těla. Je vhodná na sportovní vyžití, ale i na běžné vycházky do přírody. Její vlastnosti oceníte i při výšlapu do hor, kdy vás bude hřát a nepustí k vám žádný chlad. Je částečně zateplená s prodlouženou délkou, takže vaše záda budou perfektně chráněna před prochladnutím.

oblečení na trek

Na svém těle ji ani neucítíte, protože je ušita z lehkého syntetického materiálu s izolační ideální střední vrstvou. U žádné sportovní bundy nesmí chybět kapuce, která je ideálním doplňkem, jelikož vás s naprostou jistotou ochrání před nepříznivým počasí. Nepřekvapí vás tak ani dešťové přeháňky, ani když se spustí sníh. Sněžení je sice romantické, ale jen když se na něj díváme zpoza okna. Jestliže jsme na treku, promočená hlava je dosti nepříjemná záležitost, obzvlášť když jsme si vyrazili na pěkných pár kilometrů a domů se vracíme až navečer. Takže kapuci jako když najdete!

kari traa mikina

Tato dámská crop – cut sportovní bunda má poloviční zip, není celo rozepínací. Vychytávku ve formě otvoru na palec na rukávu oceníte právě při celodenním výletu, kdy vás doprovází nepříjemný a nárazový vítr. Vy se jen zaháknete palcem a vítr nemá šanci vklouznout do rukávů, které vás dostatečně jistí. K tomu paže jsou prodyšné a propouštějí nashromážděné teplo směrem ven od těla, takže se v mikině váš organismus nepřehřívá, ale udržuje optimální teplotu, která je zapotřebí k tomu, abyste se na výletu i při sportu cítili komfortně. Nesmíme vynechat ani důležitou maličkost, kterou jako když najdete, a to horizontální kapsu na nezbytný mobil na předním díle. Takže si s sebou na výlet vezmete nejen svého miláčka za ruku, ale i svého miláčka do kapsy, kterou překryjete spolehlivou chlopní, takže i váš mobil zůstane v teple schovaný před deštěm.