Nezařazené

Bez solární sprchy se už neobejdete

Nyní si představte letní horký den a vás na vaší zahradě. Možná zrovna kosíte trávu nebo okopáváte záhonky. Možná se při tom i malinko ušpiníte a těšíte se, až ze sebe všechnu tu špínu smyjete. Možná byste se ale rádi jen osvěžili během odpočinku s knihou, nebo se chcete jen smočit před vstupem do bazénu.
voda ze sprchy
Ani jeden z těchto příkladů nemusí být důvodem návštěvy vaší koupelny. Jediné, co bude stačit, bude to, že si na zahradě postavíte solární sprchu a vše osvěžení může rázem přijít kdykoliv si jen budete přát. Solární sprcha má navíc tu výhodu, že se vejde do každé zahrady a během léta vám poskytne příjemnou teplotu vody.
Takovou sprchu mohou využít dokonce i chataři, kteří ve své chatičce nemají přívod teplé vody. Solární sprcha se určitě stane nepostradatelným společníkem. Už se tedy nemusíte otužovat pod studenou vodou a ani ohřívat vodu k potřebné hygieně.
moderní ložnice
Solární sprchy jsou velmi jednoduché a hlavně snadno umístitelné. Jejich tělo bývá nejčastěji v černé barvě, která zvyšuje potenciál slunečního záření. Uvnitř těla se nachází hadice, která vede vodu a zároveň slouží ještě jako zásobník, aby bylo na sprchování vždy dostatek vody pro všechny.
Nejmodernější sprchy jsou vybaveny i jednoduchou pákovou baterií, aby bylo možné regulovat nejen proud ale také teplotu vody. Nezapomínejte na to, že sluncem ohřátá voda v zásobníku je velmi horká. Vždy tedy začínejte pouštět vodu studenou a postupně přidávejte vodu teplou.
Její zapojení zvládne hravě úplně každý. Stačí se řídit pouze návodem a pokyny výrobce. Na internetu nebo v kamenných obchodech seženete vše potřebné. Dokonce i nutné příslušenství potřebné k montáži a to včetně spojek a hadic.
dešťové kapky
Jakmile budete mít solární sprchu na vaší zahradě i vy, jistě budete litovat toho, že jste si ji nepořídili už mnohem dříve.
Připojte se i vy k celé škále spokojených zákazníků. Uvidíte, že nebudete litovat.